TATAROĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ

TATAROĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ

Evden Eve Nakliyat ve Profesyonel Taşımacılık Hizmeti
 
Ev eşyası taşıma konusunda yürüttüğü çalışmalarla kurulduğu günden bu zamana müşterisinin memnuniyetini kazanarak büyüyen Tataroğlu Nakliyat, sektörde öncü firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
Evden eve nakliyat hizmetlerindeki yeniliklere ayak uydurmakta zorlanmayan Tataroğlu Nakliyat, uygun fiyatları ve kaliteli hizmeti ile beğeni toplamaktadır. İstanbul merkezli olan Tataroğlu Nakliyat, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine hizmet sağlamakta, bu hizmetini de sigortalama işlemleri yaparak taçlandırmaktadır. Müşterinin olası bir zarar durumunda tüm haklarını koruyan sigortalı taşımacılık, insanlara da güven sağlamaktadır.
 
Ev Taşıma Hizmetiyle 30 Yıldır Yanınızda
 
Kurulduğu 1989 yılından bu zamana kadar kazandığı deneyim ve tecrübelerle kaliteli taşımacılık hizmetleri sunan firma, gerekli planlamaları da önceden yaparak taşınma işlemlerini hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliye sırasında tüm detaylara oldukça önem veren firmamız; planlama, sigortalama, montaj-de montaj hizmetleri ve ambalajlama konusunda da en modern yöntemleri izlemektedir.
Kıymetli misafirlerine 7 gün 24 saat evden eve nakliyat hizmeti sunan Tataroğlu Nakliyat, modern araç filosu sayesinde taşıma süresince eşyaların zarar görmesine de engel olmaktadır.
 
Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İşlemektedir?
 
Evden eve nakliyat süreci, öncelikle ekspertizin müşteriyi ziyaret etmesi ile başlamaktadır. Bu ziyaret sonrasında hem fiyat çıkarılır hem planlama yapılır hem de taşınma zamanı belirlenir. Ekspertizin analizine göre kullanılacak araçlar ve iş gücü belirlenir ve taşınma işlemleri bu plana sadık kalınarak hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirilir.
 
Taşınma günü geldiği zaman ise eşyalar kaliteli malzemeler kullanılarak paketlenir. Paketlenme işlemi nakliyat hizmetlerinde en önemli adımdır. Bu adım başarıyla atlatıldığı takdirde eşyaların zarar görme riski de neredeyse sıfıra indirilmektedir. Eşyalar hazırlandıktan sonra araçlara yüklenerek, nakliye edilmesi gereken konuma getirilir. Burada eşyalar araçtan indirilir ve yeni eve bırakılır. Eğer sökülmüş eşyalar ya da mobilyalar varsa bunlar paketlerden çıkarılarak alanında uzman marangozlar tarafından tekrar monte edilir.
 
Tataroğlu Nakliyat İstanbul’da doğarak, tüm Türkiye’ye hizmet vermeye başlamış kaliteli bir nakliyat firması olması ve müşterilerinin övgü dolu yorumlarına sahip olmasından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Sizler de kaliteli evden eve nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka Tataroğlu Nakliyat ile iletişime geçmelisiniz.