Güvenilir taşıma için doğru adrestesiniz.

TATAROĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT HAKKINDA

Güvenilir taşıma için doğru adrestesiniz.

Tataroğlu Nakliyat, lojistik hizmetlerde 1989 yılından itibaren, kalite ve güveni birbiriyle tamamlayan bir taşımacılık şirketi olarak kurmuştur. İlk günden günümüze kadar geçen sürede kurumsal kimliği tamamlanmış ve Türkiye Geneli’nde ve özellikle İstanbul özelinde en çok binlerce müşteri tarafından tercih edilen nakliye şirketleri arasında yer almaktadır.

 

Her hizmet alanında %100 müşteri memnuniyet kalitesini hedefleyerek en iyi ekipmanlar ve alanında uzman personel kadrosu ile Türkiye Geneli’ne şehir içi, şehirler arasıi sigortalı, marangozlu, ambalajlı taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Kaliteli odaklı hizmet anlayışımız ve herkese uygun fiyatlarımız ile kıymetli müşterilerimizin hizmetinde olmaya devam etmekteyiz.

 

Profesyonel Ekip 

30 yılı bulan deneyim ve tecrübemizi kurumsal duruşumuz ile birleştirerek deneyimli kadromuz ve son teknoloji ürünü nakliye gereçlerimiz ve  araçlarımız ile sunmuş olduğumuz tüm hizmetleri profesyonel olarak gerçekleştirmeye devam etmekteyiz.
 
Tataroğlu Evden Eve Nakliyat olarak müşterilerimizin değerine saygı gösteriyor ve işimizi ciddiyetle yapıyoruz. Yüksek kaliteyi standart olarak belirleyerek sağladığımız iş disiplinimizle başarıya ulaşıyoruz.
 
Hizmet Politikamız

Eşyalarınızın taşınması esnasında; tüm eşyalarınızı aynı titizlikle  paketleyerek, nakil işlemlerinizi gerçekleştiriyor ve taşıma güvenliğini üst seviyede tutuyoruz. Türkiye Geneli’nde ve  özellikle İstanbul’un iki yakasında  evden eve nakliyat işlemlerinde binlerce mutlu müşterimizden oluşan seçkin portföyümüz başarımızın belgesi niteliğindedir.

Her aşama ve işlemde aynı kalite ve güveni yaşatarak, sizin için değer anlamı taşıyan eşyalarınızı ücretsiz sigorta işlemine tabi tutarak transfer işlemlerini sonuçlandırıyoruz.